سانتریفیوژ رادیال- سانتریفیوژ رادیال-

هواکش های سانتریفوژ رادیال (فن سانتریفوژ رادیال،هواکش رادیال،فن رادیال) جز هواکش های با کاربرد خاص بوده و به ویژه برای انتقال ذرات و مواد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد این هواکش ها بیشتر در صنایع سیمان،ریسندگی و نساجی و سیستمهای انتقال مواد و ذرات و  غبارگیرها می باشد.این نوع هواکش ها با توجه به ویژگی پروانه خود قادر به ایجاد فشار بیشتری نسبت به هواکش های سانتریفوژ یوتیلیتی و سانتریفوژ دوطرفه هستند.این هواکش ها از نظر کاربردی هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند همچنین امکان استفاده این هواکش ها برای محیط های انفجاری،محیط های دارای حرارت و رطوبت بالا و خورندگی زیاد با اعمال شرایط ویژه ساختاری و فنی بر روی آنها مقدور می باشد .پروانه های بکار رفته در این نوع هواکش ها در مدل های مختلف و باتوجه کاربرد آنها انتخاب می گردد.

 مشخصات فنی و ساختاری هواکش های سانتریفوژ رادیال:

  •  پروانه : در چهارمدل  و در سایزهای مختلف از قطر ۳۱۵ الی ۱۰۰۰میلیمتر و دارای بالانس کامل دینامیکی و استاتیکی
  •  دبی (ظرفیت هوا ) : از ۱۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰مترمکعب بر ساعت با توجه به سایز هواکش
  •  فشار استاتیک : از ۵۰ الی ۱۱۰۰۰ پاسکال با توجه به سایز هواکش
  •  جنس هواکش : جنس ورق بکار رفته در این هواکش ها از ورق فولادی (st-37) ،  ورق استنلس استیل و ورق های مقاوم در برابر سایش و خوردگی .
  • الکتروموتور : الکتروموتورهای بکار رفته در هواکش های سانتریفوژ رادیال تولیدی این شرکت از مارک معتبر موتوژن تبریز بوده و از نوع صنعتی و  دارای کلاس حرارتی F و کلاس محافظتی IP 54 ( در برخی توان ها IP 555 ) می باشد در صورت درخواست مشتریان محترم انواع الکتروموتورهای معتبر اروپایی نیز قابل نصب بر روی این هواکش ها می باشد.
  •  سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در هواکش های سانتریفوژ رادیال تولیدی این شرکت به سه صورت اتصال مستقیم (Direct Drive)  ، اتصال تسمه پولی (Belt Drive) و اتصال کوپلینگی (Coupling Drivee) می باشد که با توجه به شرایط درخواستی مشتریان محترم از طرف این شرکت انتخاب می گردد.
هواکش انتقال مواد
هواکش انتقال مواد
پروانه رادیال
پروانه رادیال